Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

HOTEL JAN MARIA

Sup

Str√®da do Ruf de Soracrepa, 6 - 38032 Canazei (TN)
+39 0462 602145
+39 0462 602722

popis


Daniel a Sabrina Fosco spolu s mal√Ĺm Andreas a Roberta a v¬öech zaměstnanců , by r√°d přiv√≠tal v¬öechny " Hotel Jan Maria , Canazei , Val di Fassa , Trentino , v radostn√© a rodinu , aby splňovaly ve¬öker√© potřeby a ¬ě√°dost . Na¬ö√≠m c√≠lem je , aby va¬öe dovolen√° klidn√Ĺ , relaxačn√≠ a nezapomenuteln√Ĺ .

L ' hotel se nach√°z√≠ pouh√Ĺch 500 m od centra Canazei ( 8 minut chůze) a 800 metrů od odchodu lanovky Belvedere ( 12 minut ) , av zimě vede př√≠mo na svaz√≠ch Sella Ronda v Dolomitech Superski ; zat√≠mco v l√©tě je v√Ĺchoz√≠m bodem pro t√ļry v nadmořsk√© v√Ŭöce sc√©nick√© . V zimě m√°me vlastn√≠ kyvadlovou dopravu do ly¬ěařsk√©ho are√°lu Ski Canazei .

Um√≠stěn√≠ na¬öeho hotelu je v klidn√© a slunn√© , centr√°ln√≠ a přesto daleko od dopravy , ide√°ln√≠ pro letn√≠ i zimn√≠ .

Přijďte a nav¬ötivte n√°s ... nebudete litovat !

slu¬ěba


Hotel Jan Maria, Canazei, Val di Fassa, Trentino, nab√≠z√≠ n√°dhern√Ĺ v√Ĺhled na vněj¬ö√≠ straně Dolomity, světov√©ho dědictv√≠ UNESCO.

Uvnitř vytv√°ř√≠ dom√°ckou atmosf√©ru, d√°na harmonie, kter√° existuje mezi Danielem a Sabrina a jejich loaj√°ln√≠ zaměstnance. √ösměv a vstř√≠cnost od ka¬ěd√©ho je to, co se nikdy chybět během va¬öeho pobytu.

Hlavn√≠m c√≠lem je uspokojit v¬öechny na¬öe hosty a aby va¬öe dovolen√° nezapomenuteln√© a klidn√Ĺ.

SLU¬éBY V CENĚ
Wellness centrum: sauna, tureck√° l√°zeň, v√≠řivka pro 6 osob. Ručn√≠ky. Bylinn√© čaje.
Gym s Technogym
Wi-Fi v pokojích, v restauraci a baru
Dostatek parkovacích míst v okolí hotelu

V zimě:
Ly¬ě√°rna s vysou¬öečem bot
Zdarma shuttle bus do ly¬ěařsk√©ho Belvedere Canazei

V l√©tě:
Úschovna jízdních kol se vztahuje
Horsk√° kola k dispozici pro hosty
Zahrada s hrami pro děti

Pokoje jsou rozlo¬ěeny do tř√≠ pater. Klidn√©, slunn√© a pohodln√©, s n√°bytkem z ořechov√©ho dřeva.

V¬öechny maj√≠: balkon se stolem a ¬ěidlemi; TVSAT; r√°dio; telefon; bezpečn√©; koupelna se sprchov√Ĺm koutem a vysou¬öečem vlasů.
Wi-Fi připojen√≠. V√Ĺtah.
Kuchyně, sn√≠daně formou bufetu, n√°¬ö kuchař je pozorn√Ĺ k potřeb√°m v¬öech hostů a připravuje pokrmy bez lepku pro osoby s celiaki√≠; n√°dob√≠ bez ml√©čn√© v√Ĺrobky; vegetari√°nsk√© a vegansk√© menu; dětsk√° v√Ŭěiva.

z € 00,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme