Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

HOTEL BRASILIA


Via F.lli Vivaldi, 90 - 48125 Lido di Classe (RA)
+39 0544 939179
+39 0544 939089

popis


Brasilia hotel Lido di Classe se nach√°z√≠ v půvabn√© z√°toce Lido di Classe je vybaven ve¬öker√Ĺm komfortem, ka¬ěd√Ĺ pokoj m√° vlastn√≠ koupelnu, sprchu, telefon a balkon, kter√Ĺ nab√≠z√≠ panoramatick√Ĺ v√Ĺhled sull'antistante pl√°¬ě a moře Lido tř√≠dy.

3-hvězdičkov√Ĺ hotel se nach√°z√≠ v klidn√© lokalitě, jen pě¬ö√≠ chůzi na prospicente promen√°dě, kter√° rozděluje pl√°¬ě. Lido di Classe je př√≠mořsk√© letovisko ve v√Ĺborn√© lokalitě, oddělen√° od tě¬ěk√© dopravy a je jen 5 km od Milano Marittima, 35 km od Rimini a 28 od Forl√¨.

Lido di Classe se Lidos Ravenna, je zn√°m√Ĺ pro sv√© ¬öirok√© pl√°¬ěe, pro sv√© čist√© moře a čist√©.

Toto středisko je ide√°ln√≠ pro milovn√≠ky vodn√≠ch sportů, kter√© jsou nejlep¬ö√≠ podporu ve velmi efektivn√≠m klubu. Tenisov√© kurty - Rozs√°hl√© soukrom√© parkovi¬ötě. Dobr√° distribuce m√≠stn√≠ klimatizovan√© a vyhř√≠van√Ĺm salonek s americk√Ĺm barem, TV m√≠stnost a √ļtuln√© stře¬ön√≠ restauraci, kter√° slou¬ě√≠ pestrou nab√≠dku chutn√Ĺch j√≠del a charakteristiky, aby v√°¬ö pobyt v tomto př√°telsk√©m a rodinn√©m prostřed√≠, a to zejm√©na uklidňuj√≠c√≠, př√≠jemn√° a pohodov√©.

Hotel u moře
Hotel na n√°bře¬ě√≠ v Lido di Classe, nově postaven√Ĺ, s: soukrom√© kryt√© parkovi¬ötě, baz√©n, v√Ĺtah, restaurace, koktejl bar, TV m√≠stnost, klimatizace a topen√≠.
N√°¬ö hotel v Lido di Classe je ide√°ln√≠ pro ty, kteř√≠ chtěj√≠ ve¬öker√© pohodl√≠ domova v kombinaci s potě¬öen√≠ z re√°ln√©ho dovolenou u moře na pl√°¬ě√≠ch Ravenny.

slu¬ěba


Př√≠mo na moři , plně klimatizovan√© a vyt√°pěn√© : kryt√© parkovi¬ötě , baz√©n, slunečn√≠k a leh√°tka na pl√°¬ěi , v√Ĺtah, restaurace, bar, TV m√≠stnost , tenisov√© 150 m , pl√°¬ěe, bezplatn√© zapůjčen√≠ j√≠zdn√≠ch kol , stoln√≠ tenis, večery Romagna ,
tak zábavné !

V¬öechny pokoje s balkonem s v√Ĺhledem na moře jsou vybaveny :
vlastn√≠ koupelna, sprchov√Ĺ kout, vysou¬öeč vlasů, telefon , satelitn√≠ TV s kan√°ly Sky, trezor, mini bar ( pokoj s klimatizac√≠ za poplatek 5 ¬Ä na den) .

Za v√≠ce ne¬ě 45 let n√°¬ö ¬ö√©fkuchař pečlivě připravuje
Mezin√°rodn√≠ sn√≠daně, obědy a večeře s mo¬ěnost√≠ v√Ĺběru ze 4 menu masa nebo ryb , tepl√Ĺmi a studen√Ĺmi př√≠lohami , s√Ĺr, kol√°če, zmrzlina , ovoce a sorbetem - v¬öe formou bufetu.

z € 44,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme