Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

HOTEL ASTOR


Via Fratelli Vivaldi, 94 - 48125 Lido di Classe (RA)
+39 0544 939437
+39 0544 939418

popis


Hotel Astor , 3 - hvězdičkov√Ĺ hotel ve městě Lido di Classe je ide√°ln√≠ volbou pro ty, kteř√≠ miluj√≠ klid, mořsk√Ĺ ¬ěivot , j√≠st zdrav√© , jednoduch√© a čist√© pokoje a př√°telsk√© majitele a zaměstnance. Zoffoli rodina ji provozuje od roku 1972 .


Nach√°z√≠ se v klidn√© lokalitě , Astor je v√°¬ö hotel na Lido tř√≠dy , obklopen zahradou plnou květin a vybaven√© , pro ¬ě√≠t v l√©tě venku, pro nezapomenutelnou dovolenou na pl√°¬ě√≠ch Ravenny.

slu¬ěba


Od Hotel Astor Existuje 5 typů pokojů, kter√© byly navr¬ěeny tak, aby plnit př√°n√≠ na¬öich hostů, kteř√≠ maj√≠ různ√© potřeby a po¬ěadavky. Přijďte objevit na¬öe 3-hvězdičkov√Ĺ hotel s pokoje s balkonem s v√Ĺhledem na moře, najdete pohodln√© a praktick√©, vybaven√© ve¬öker√Ĺm zař√≠zen√≠m.


Na¬öe je mal√Ĺ, zn√°m√© a tich√°: to n√°m umo¬ěňuje věnovat zvl√°¬ötn√≠ p√©či či¬ötěn√≠ ka¬ěd√©m pokoji, lněn√© m√≠stnosti ka¬ěd√© dva dny, zat√≠mco koupelně je nahrazen denně.

Hotel Astor je v√°¬ö hotel s typickou Romagna Lido di Classe. Ka¬ěd√Ĺ den n√°¬ö ¬ö√©fkuchař v√°s bude h√Ĺčkat bohat√©ho j√≠deln√≠ho l√≠stku, s 4/1 a 4/2 ryb nebo v√Ĺběru masa a slou¬ěil u stolu, v¬ědy doprov√°zeno bufet př√≠loh, sal√°tů a lahodn√Ĺch dezertů. Jsme věnovat zvl√°¬ötn√≠ v√Ĺběr ingredienc√≠ a př√≠pravu ka¬ěd√©ho pokrmu, aby na v√°¬ö stůl autentick√© chutě Romagna tradice a mimo něj.

N√°¬ö 3-hvězdičkov√Ĺ hotel a restaurace nab√≠z√≠ panoramatick√Ĺ v√Ĺhled na moře a klimatizovan√© pokoje. Sn√≠daně formou bohat√©ho bufetu, kter√° se pod√°v√° v zimn√≠ zahradě a zahradě. Tak√© v zahradě jsou pravidelně organizov√°ny večeře s grilov√°n√≠m venku.

z € 00,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme