Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

HOTEL TRE ASSI


Via Sabaudia, 13 - 47924 RIMINI (RN)
+39 0541 374154
+39 0541 379590

popis


Hotel Miramare di Rimini nedaleko pl√°¬ěe , se nach√°z√≠ v centr√°ln√≠, ale klidn√© jen 100 m od moře. L ' hotel je modern√≠ budova se v¬öemi pokoje s balkonem s v√Ĺhledem na moře . A " to bě¬ě√≠ vlastn√≠ky , kteř√≠ se stali ' třicet let praxe v oboru . Nejzaz¬ö√≠ zdvořilost√≠ a potě¬öen√≠ ve slu¬ěbě v√°s v¬öech pracovn√≠ků, aby bylo ' √ļtuln√© prostřed√≠ ide√°ln√≠ pro dovolenou , v√Ĺlety ' podnik√°n√≠ a ka¬ědou př√≠le¬ěitost k relaxaci .

slu¬ěba


Ve světl√© klimatizovan√© j√≠delně v prvn√≠m patře mů¬ěete ochutnat pokrmy z na¬ö√≠ kuchyně připraven√© vlastn√≠ků.
Dva J√≠deln√≠ l√≠stek nab√≠z√≠ ryby ka¬ěd√Ĺ den, a vyznačuj√≠ se tradičn√≠ pokrmy z Romagna a italsky. Menu a la carte je obohacena o bohat√© a pestr√© bufet předkrmů a zeleniny. Jak√©koliv dietn√≠ po¬ěadavky dět√≠, ale i rodičů je splněna.
Po probuzen√≠ sn√≠dani formou bufetu je k dispozici, aby vyhovovaly ka¬ěd√Ĺ druh chuti.

M√°me tak√© bytů u moře s autem pro t√Ĺdenn√≠ nebo měs√≠čn√≠ pobyty.

Hotelov√© slu¬ěby:
Př√≠stup na internet, dom√°c√≠m zv√≠řatům vstup povolen, klimatizace, v√Ĺtah, bar otevřen√Ĺ 24 hodin, kreditn√≠ karty, restaurace, TV, Satelitn√≠ TV, sol√°rium, parkovi¬ötě


Pokoje s:
V√Ĺhled na moře balkon, klimatizace, Wi-Fi ve v¬öech pokoj√≠ch, telefon, trezor, topen√≠, větr√°k

Slu¬ěby s:
Sprcha, F√©n, Toaletn√≠ potřeby

Zdarma pl√°¬ěov√Ĺ servis:
Umbrella zdarma v určit√Ĺch obdob√≠ch, hl√≠d√°n√≠ dět√≠, gymnastika, fitness centrum, Golf m√≠sy, pl√°¬ěov√Ĺ volejbal, chat√°ch, koupelnov√© předlo¬ěky, stoln√≠ tenis, tepl√© sprchy, přebalovac√≠ pult, dětsk√© hři¬ötě s trampol√≠nou.

z € 38,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme