Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

HOTEL SOLEBLU

Sup

Viale Regina Elena, 69 - 47921 Rimini (RN)
+39 0541 383302
+39 0541 383302

popis


Vítejte v hotelu Soleblu .
Wellness & relaxace po cel√Ĺ rok

Funkčnost , důraz na detail a vynikaj√≠c√≠ design a okouzluj√≠c√≠m prostřed√≠ čin√≠ z hotelu Soleblu jeden z nejv√≠ce uv√≠tac√≠ 3 -hvězdičkov√Ĺ luxusn√≠ hotel v Marina Center, nejv√≠ce exkluzivn√≠ a elegantn√≠ č√°sti n√°kupn√≠ho a večern√≠ proch√°zku v Rimini .

Tento hotel s v√Ĺhledem na moře a kompletně zrekonstruovan√Ĺ , nab√≠z√≠ vysoce kvalitn√≠ slu¬ěby , modern√≠ komfort, vynikaj√≠c√≠ hodnotu za pen√≠ze a na¬öi zaměstnanci v¬ědy připraven splnit ka¬ěd√© va¬öe potřeby s maxim√°ln√≠ zdvořilost√≠ a √ļčinnosti .

Soleblu Hotel je ide√°ln√≠ volbou pro dovolenou s rodinou, př√°teli nebo slu¬ěebn√≠ cestu , struktura je ve skutečnosti otevřen celoročně a je vhodn√Ĺ zejm√©na pro ty, kteř√≠ přich√°zej√≠ do Rimini pro podnik√°n√≠.

slu¬ěba


Person√°l hotelu Soleblu je ¬öťastn√Ĺ, ¬ěe splnit v¬öechny va¬öe potřeby s laskavost√≠ a profesionalitou. V z√°vislosti na va¬öich potřeb√°ch a ročn√≠m obdob√≠ nab√≠z√≠me na¬öim klientům n√°sleduj√≠c√≠ slu¬ěby:
pln√° penze s n√°poji
polopenze s n√°poji
nocleh se snídaní
pl√°¬ěov√Ĺ servis se slunečn√≠ky a leh√°tky
Pou¬ěit√≠ stře¬ön√≠ baz√©n s v√≠řivkou
stře¬ön√≠ sol√°rium
velk√° terasa s v√Ĺhledem na moře pokoj
TV se satelitn√≠m př√≠jmem s mezin√°rodn√≠mi kan√°ly v hale
wi-fi
parkovi¬ötě
gar√°¬ě
barov√Ĺ servis
24h recepce
Taxi rezervace servis
prodej vstupenek na zábavní parky
kola.

Nᚠbazén
Vystoupen√≠ na 360 ¬į C
Blaho a pohodl√≠ na¬öich hostů jsou v¬ědy na prvn√≠m m√≠stě v hotelu Soleblu. V horn√≠m patře a nab√≠z√≠ n√°dhern√Ĺ baz√©n s panoramatick√Ĺm v√Ĺhledem na Rimini, moře a vnitrozem√≠m.
Stře¬ön√≠ zahrada exkluzivn√≠ a v¬ědy slunečno str√°vit nezapomenuteln√© chv√≠le odpočinku v hork√© vaně, sol√°rium s leh√°tky nebo v baz√©nu 70sqm dokonal√Ĺch omlazuj√≠c√≠ch plave.
Pro ty, kteř√≠ si chtěj√≠ odpočinout po dni str√°ven√©m na pl√°¬ěi nebo v pr√°ci, popov√≠dat si a d√°t si drink tam je dal¬ö√≠ terasa 300 čtverečn√≠ch metrů pl√°¬ěi v¬ědy svě¬ě√≠ př√≠jemnou v√°nek zař√≠zen√© s pohodln√Ĺmi ¬ěidlemi, stoly a houpačkami.

POKOJE, V√Ĺhled na moře pro v¬öechny.
Pokoje v hotelu Soleblu byly navr¬ěeny tak, aby zajistily maxim√°ln√≠ komfort a odpočinek kvality. Smysl pro detail, elegantn√≠m designem a hled√°n√≠ materi√°lů, kter√© by l√©pe reagovat na potřeby z√°kazn√≠ka jsou krit√©ria, podle nich¬ě byly zrekonstruovan√© na¬öe pokojů, v¬öechny s n√°dhern√Ĺm v√Ĺhledem na moře balkon, klimatizace, Wi-Fi a TV se satelitn√≠m př√≠jmem.

z € 00,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme