Vyberte si jazyk
Hotely DovolenŠ

HOTEL BYRON BELLAVISTA


Via Padova, 83 - 30016 Lido di Jesolo (VE)
+39 0421 371023

popis


Hotel Byron Bellavista se př√≠mo na pl√°¬ěi s vyhř√≠van√Ĺm baz√©nem
V√≠tejte v hotelu Byron Bellavista , elegantn√≠ 4-hvězdičkov√Ĺ hotel ve městě Jesolo s vyhř√≠van√Ĺm baz√©nem, ​​soukromou pl√°¬ě a pokoje s v√Ĺhledem na moře terasa. Pravou o√°zou odpočinku , kde mů¬ěete str√°vit př√≠jemn√Ĺ pobyt v wellness , z√°bavy , pohodl√≠ a dobr√© j√≠dlo .
Tento světl√Ĺ a pohodln√Ĺ , rafinovan√© n√°bytek , upscale vybaven√≠ , n√°dhern√© panoramatick√© v√Ĺhledy na pobře¬ě√≠ a maj√°k a zdvořilost person√°lu na¬öeho hotelu ve městě Jesolo 4 Star Beach v√°s okouzl√≠ od zač√°tku , kter√© nab√≠zej√≠ ty nejlep¬ö√≠ podm√≠nky pro sen dovolenou v Horn√≠m Adriatico.A Jesolo n√°¬ö 4 -hvězdičkov√Ĺ hotel vynik√° svou vynikaj√≠c√≠ polohou a klid a pro vřelou pohostinnost a zdvořil√≠ .
Objevte rozsah na¬öeho př√≠mořsk√Ĺ hotel v Jesolo a dopřejte si pobyt u moře .

slu¬ěba


Tepl√° pohostinnost a profesionalitu na¬öich zaměstnanců, stře¬ön√≠ baz√©n na soukrom√© pl√°¬ěi a kvalitn√≠ch slu¬ěeb, vytv√°řej√≠ př√≠jemnou atmosf√©ru a dobr√© př√≠le¬ěitosti poznat nov√© lidi a různ√Ĺch n√°rodnost√≠, pro poslech dobr√© hudby, nebo jen relaxovat s koktejlem v pohodě v baru. Zvl√°¬ötn√≠ m√≠sto str√°vit dovolenou v Lido di Jesolo celkov√© serenit√†.A toto v¬öe mus√≠ b√Ĺt přid√°n chuť a vylep¬öen√≠ na¬ö√≠ restauraci. N√°¬ö ¬ö√©fkuchař a maitre zajistit servis high-end restaurace a l√©čit podrobně př√≠pravě jednotliv√Ĺch piatti.Cogliete letu na atraktivn√≠ nab√≠dky na¬öeho hotelu ve Jesolo s baz√©nem a slunečn√≠ terasou s v√Ĺhledem na moře a rezervovat si dovolenou sen.
Vyu¬ěijte soukrom√© pl√°¬ěe um√≠stěn√© k dispozici od hotelu Byron Bellavista. Doraz√≠te na pl√°¬ěi v několika kroc√≠ch, pohodlně se sv√Ĺmi dětmi a svou rodinu, a relaxovat na leh√°tk√°ch pod z√°¬ötitou nab√≠zen√© zdarma.
Hotel Byron Bellavista nab√≠z√≠ sv√Ĺm klientům americk√Ĺ bar, kde mů¬ěete relaxovat s pit√≠m a hovořit vl√≠dně celkov√Ĺ klid a serenit√†.Oltre na "American Bar a pohodln√Ĺm interi√©rem pobyty, host√© mohou vychutnat př√≠jemn√© venkovn√≠ terasu s v√Ĺhledem na baz√©n oblasti, př√≠mo na pl√°¬ěi. Odtud si mů¬ěete vychutnat koktejl nebo sklenku v√≠na a obdivovat n√°dhern√Ĺ v√Ĺhled na jezero a sull'orizzonte.Inoltre, uvnitř hotelu, host√© mohou vychutnat potě¬öen√≠ z dobr√©ho j√≠dla v restauraci Prostřed√≠ s rodinnou atmosf√©rou a rafinovan√©, kde ocen√≠te delikatesy m√≠stn√≠ i mezin√°rodn√≠ kuchyně, připraven√© ¬ö√©fkuchařem hotelu s p√©č√≠ a v√°¬ön√≠. V √† la carte slu¬ěeb a sortiment vinn√©ho l√≠stku budou schopni uspokojit ka¬ěd√© va¬öe př√°n√≠, a to d√≠ky profesionalitě na¬öich zaměstnanců.

Pokoje s v√Ĺhledem na moře ... ponořte se do snu! P√©če a rafinovan√© elegance jsou společn√Ĺm jmenovatelem hotelov√Ĺch pokojů Byron Bellavista. ¬é√°dn√© dvě nejsou stejn√©, ale v¬öechny jsou schopny uspokojit potřeby na¬öeho ospite.In zejm√©na pokoje a apartm√°ny jsou ide√°ln√≠ pro rodiny s bambini.Tutte pokoje maj√≠ terasu s př√≠m√Ĺm nebo bočn√≠m v√Ĺhledem na moře, vlastn√≠ koupelna, klimatizace, satelitn√≠ TV, Sky-TV, minibar, trezor, telefon, WI FI.

z € 00,00
informace o po¬ěadavku
kde jsme